slider
Dámský kemp

Dámský kemp

  • Info:


Co všechno je v ceně?

- [ ] ubytování na tři noci v krásném prostředí uprostřed nádherné divoké přírody
- [ ] know-how ohledně ženského biohackingu (strava, pohyb, hormony, doplňky stravy, byliny, testování, měření, intuice a další)
- [ ] plná penze jídel, které jsou navrženy podle efektivních principů životosprávy - barevené, chutné a zdravé - bez mléka, bez lepku, vege
- [ ] dáme si též různé power mňamky včetně neprůstřelné kávy a MCT oleje, kvalitní čokolády a výborného kokosového jogurtu od Wild & Coco
- [ ] Workshopy s dvěma lektorkami a hosty z oblasti životosprávy, pohybu, otužování, mindfulness, biohackingu, práci s dechem, naší myslí, naším tělem. Probudíte v sobě svůj potenciál. Objevíte svoje hranice a my vám pomůžeme je překročit. Jediné co potřebujete je odvaha přijet.

Bonus: na tomto kempu budeme mít i KAKAO ceremonii za doprovodu křišťálových mís. Ceremonie je samozřejmě dobrovolná, ostatně jako vše, co na kempu zažijete.

Pro koho kemp je a pro koho není:

Kemp je pro ženy, které se vědomě chtějí vystavit nepohodlí, nastartovat svůj život podle sebe a žít ho naplno. Nejedete na hrad. Pokud hledáte čistý relax bez toho, aniž byste musely jít mimo svojí komfortní zónu, tento kemp rozhodně není pro vás. Na druhou stranu se nemusíte ničeho tolik bát. Síla ženské skupiny, přírody a mysli je veliká. Uvidíte, že dokážete mnohem víc, než si teď myslíte. A to vám může opravdu změnit život. Nemusíte na kemp nikterak trénovat a to ani v otužování. Zároveň se budeme navzájem hýčkat a probouzet v sobě sebelásku. Celý kemp je o spojení dvou světů, o rovnováze.

Naše role:

Naše role je pomoci vám překonat svoje limity, abyste v sobě probudily vnitřní sílu a sebelásku. Jsme vašemi průvodkyněmi, které se o vás budou s láskou starat po celou dobu pobytu. Nemusíte dělat vůbec nic. Jen se soustředit na sebe a nechat se motivovat a hýčkat.

 

Instruktoři

Hosté

Nepropásněte náš kemp

Již 20. srpna 2020
Plná kapacita