slider
Kemp pro veterány

Kemp pro veterány

  • Info:


Co všechno je v ceně?

- [ ] ubytování na tři dny/dvě noci v krásné horské chatě uprostřed nádherné divoké přírody
- [ ] Workshopy s dvěma lektory a s hosty z oblasti životosprávy, pohybu, otužování, mindfulness, biohackingu, práci s dechem, naší myslí, naším tělem. Probudíte v sobě svůj potenciál. Objevíte svoje hranice a my vám pomůžeme je překročit. Jediné co potřebujete je odvaha

Pro koho kemp je a pro koho není:

Kemp je pro lidi, kteří se vědomě chtějí vystavit nepohodlí, nastartovat svůj život podle sebe a žít ho naplno. Nejedete na hrad. Pokud hledáte čistý relax bez toho, aniž byste museli jít mimo svojí komfortní zónu, tento kemp rozhodně není pro vás. Na druhou stranu se nemusíte ničeho tolik bát. Síla skupiny, přírody a mysli je veliká. Uvidíte, že dokážete mnohem víc, než si teď myslíte. A to vám může opravdu změnit život. Nemusíte na kemp nikterak trénovat a to ani v otužování.

Naše role:

Naše role je pomoci vám překonat svoje limity, abyste v sobě probudili vnitřní sílu a sebelásku. Jsme vaši průvodci, kteří se o vás budou s láskou starat po celou dobu pobytu. Nemusíte dělat vůbec nic. Jen se soustředit sami na sebe a nechat se motivovat a hýčkat.

Instruktoři

Hosté

Nepropásněte náš kemp

Již 17. ledna 2020
Plná kapacita